בתי אבות

בתי אבות, מטבעם, צריכים לספק מענה למגוון רחב של צרכים. הם צריכים להוות אלטרנטיבה נאותה לתנאי הדיור הקודמים של הקשיש ולספק לו את כל אמצעי הנוחות שהיו לו בביתו הפרטי. בדיור מוגן בדרך כלל מוקצים גם חדר אוכל, אולם הרצאות וחדרי פנאי למפגשים חברתיים.

יש לזכור שבכל בית אבות יש מספר מחלקות שונות, שנועדו לשרת את הקשיש בהתאם למצבו הגופני והקוגניטיבי: עצמאי, תשוש או סיעודי.

ברוב בתי האבות קיימים חדרי טיפול ושיקום – אמנם הם אינם מפותחים כמו בבתי חולים ואינם מתוכננים לספק שירותים רפואיים, אבל מבוצעים בהם טיפולים סיעודיים פשוטים.

כל השיקולים הללו נלקחים בחשבון ליצירת סביבה בטוחה לקשיש – אחת שלא תציב בפניו קשיים ואתגרים או תסכן אותו.

נוכח האתגרים שעומדים בפני צוות ההנהלה והעובדים בבתי אבות ובדיור מוגן לקשיש, עוגן הזהר משווקת את סל המוצרים הרחב ביותר לתחזוקת בתי אבות ולרווחת המשתמשים במתקנים.

מוצרי נייר לבתי אבות

מעבר למוצרי הנייר הרגילים שמצויים בשימוש בבתי אבות – מפיות, נייר טואלט, נייר ניגוב ידיים, מגבות מטבח וכדומה – עוגן הזהר משווקת גלילי נייר תעשייתיים וסדיני נייר חד פעמיים לכיסוי מיטות חולים בחדרי אבחון ומרפאות. כך ניתן לשמור על רמת היגיינה גבוהה ולמנוע הדבקה בחדרי הטיפול והשיקום. סדיני הנייר יכולים לשמש גם ככיסויים למכשירי התעמלות בחדרי כושר במקום מגבת, במקרה הצורך.

איכות חיים בדיור מוגן

ישנם עזרים נלווים רבים שיכולים לשמש את הצוות ואת הדיירים בבתי אבות. לעוגן הזהר מבחר מוצרים לשמירה על הבריאות, כולל ערכות עזרה ראשונה: כיסויים לפה, פלסטרים, צמר גפן, מגבונים לחים ואטמי אזניים.

בנוסף, ישנם גם עזרים ליצירת אווירה ושיפור איכות החיים: מחצלות כניסה, מטהרי אוויר, מבשם ארונות נגד עש,  מטאטא לניקוי שטיחים ועוד.