אריזות שונות + אריזות טייק אווי (TAKE AWAY)

תוצאות:

אריזות וקופסאות שונות הן אביזר נוח מאוד לשימוש מסחרי וביתי. הן מגיעות במגוון של חומרים ועיצובים, החל מתבניות אלומיניום, דרך אריזות נייר ועד לאריזות פלסטיק וקלקר ואריזות טייק אווי (TAKE AWAY). עם עוגן הזוהר תוכלו להזמין אריזות וקופסאות חד פעמיות במגוון סוגים ולקבל את כל השירותים תחת סל אחד, החל מהתאמת האריזה, דרך מיתוגה ועד לאספקת ההזמנה.

אנו מציעים שירותי מיתוג והדפסה על האריזות לפי דרישות הלקוחות, כולל הטבעת לוגו, צבעי החברה, הדפסת סלוגן ועוד. הקטלוג שלנו כולל מאות מוצרים ונשמח להציע לכם תכנון וייצור של פתרון ההגשה והאחסון המתאים לצרכים שלכם.

 

מהם השימושים של אריזות?

המטרה של אריזות היא האפשרות להגיש או לאחסון אוכל או חפצים בכלים קלים לנשיאה ונוחים לאחסון. הן שימושיות מאוד בבתי קפה, באולמות קולנוע ואף בגני ילדים המחפשים כלים נוחים לאחסון חפצים וצעצועים. כאשר משתמשים באריזות למטרת הגשת מזון, הלקוח יכול לקחת עימו את האוכל המוגש לו ואין צורך להשתמש בכלים שנדרש לשטוף אותם לאחר מכן.

אילו סוגים של אריזות קיימים?

לעוגן הזוהר היצע של אריזות שונות הנבדלות זו מזו מבחינת חומרי הגלם:

  • אריזות נייר – מצוינות לשימושים רבים. לדוגמה קופסאות פופקורן לבתי קולנוע או ימי הולדת, אריזות עם מכסה מתקפל נוח המשמשות מסעדות לאוכל סיני, אריזות שטוחות לאחסון משלוחי פיצה, שקיות נייר ועוד. היתרון הגדול של אריזת נייר הוא שנוח מאוד לקפלן ולאחסן אותן בנוחות וכך אפשר להזמין אותן גם בכמות גדולה בלי לדאוג למקום אחסון.
  • אריזות פלסטיק – אריזות פלסטיק נמצאות בשימוש במגוון צורות ועיצובים. לדוגמה קעריות פלסטיק בגדלים שונים להגשת סלטים כפי שנמצא בשימוש במסעדות ובתי קפה המספקים גם אוכל To Go, או טייק אווי (Take Away) מגשי אוכל המחולקים למחיצות ובהם מוגשת ארוחת צהרים בגני ילדים, קעריות קשיחות לאחסון אוכל שאפשר לשמור במקרר ועוד. היתרון שלהן הוא אטימה מוחלטת, הלימה בין המכסה לבין הקערה עצמה, נוחות שימוש ועוד.
  • אריזות אלומיניום – אלה מגיעות לרוב כמגשי בישול וחימום, כאשר היתרון הגדול שלהן הוא שמירת חום או קור לזמן ממושך, כמו גם האפשרות לאטום אותן ובכך לשנע מזון למרחקים ארוכים.
  • אריזות קלקר – אלה מתאימות למשל לאריזת המבורגרים או כלאנץ' בוקס שימושית ונוחה במקומות עבודה ואף עבור ילדים.

האריזות הללו מגיעות במגוון עיצובים ובגדלים שונים, והן מתאימות להרבה שימושים במגזר הפרטי והעסקי כאחד. יש אפשרות גם להזמין אריזות באותו עיצוב אך בגדלים שונים, מה שמסייע למיתוג עסק ולהגשה אסתטית.

 אריזות ממותגות

הדרך הטובה ביותר לשימור לקוחות ושיווק העסק היא מיתוג האריזות שבהן משתמשת החברה. מיתוג האריזה הוא אמצעי שיווקי מקובל ויעיל, והוא כולל הטבעת לוגו החברה על גבי האריזה ואף עיצובה בצבעים של החברה. האריזה היא למעשה כלי פרסום ממדרגה ראשונה שכן הלקוח נושא אותה עימו גם מחוץ לחנות או לבית הקפה ופעמים רבות עושה בה שימוש חוזר, כאשר הלוגו שלכם מוטבע עליה.