כוסות חד פעמיות

תוצאות:

אנשים תמיד חושבים על מה שהם מפסידים – נוטים לחשוב על חצי הכוס הריקה. אם אנו רוצים באמת ליהנות מהחיים כדאי לנו להשקיע בחצי כוס המלאה. כאשר אנו מזמינים לקוחות למשרד, מארגנים מסיבה או אירוע רב משתתפים כדאי לנו לתת את הדעת על הכוסות בהם נגיש את השתייה לאורחים שלנו. כוסות חד פעמיות יכולות לאפשר לנו לחסוך כסף מצד אחד ולארגן אירוח איכותי מצד שני. היתרונות של כוסות חד פעמיות הן:

  • לא צריך לשטוף אותן
  • ניתן לקנות מהן עשרות או מאות
  • נוחות מאוד לשימוש
  • יפות ואסתטיות
  • יכולות לסייע במיתוג עסקים שונים


שימוש בכוסות חד פעמיות מאפשר לנו להפיק יותר מהאירוע או מהאירוח שלנו ולחסוך בהוצאות.

לאילו אירועים כדאי להביא כוסות חד פעמיות?

אז לאילו אירועים כוסות חד פעמיות מתאימות? כוסות אלו מתאימות לאירועים כמו אירוח לקוחות במשרד, ציון אירועים משמחים (בר מצוות, בת מצוות, חתונות, מסיבות בבית ובבתי הספר), מסיבות במשרדים, אירועים עסקיים ועוד... . היתרון של כוסות אלו הוא שניתן לעשות בהם שימוש נרחב מאוד. בשונה מכוסות קרמיקה או זכוכית לדוגמא, לא צריך לשטוף אותן. יתרון נוסף של כוסות אלו הוא שניתן לרכוש אותן במחיר מוזל והשימוש בהן הוא מאוד נוח ונגיש לכל אחד. עסקים גם יכולים למתג את הכוסות ע" הוספת לוגו או איור מיוחד המאפיין את החברה.

כוסות חד פעמיות ושמירה על איכות הסביבה - האם זה אפשרי?

בניגוד לדעה הרווחות, שימוש בכוסות חד פעמיות לא חייב להזיק לאיכות הסביבה. כוסות חד פעמיות מנייר הן כוסות מתכלות שניתן למחזר אותן. מחזור הכוסות יכול לאפשר לנו ליהנות מאוד באירוע שלנו מבלי שנצטרך להרגיש רגשות אשמה על כך שאנחנו מזיקים לאיכות הסביבה בנוסף, כוסות אלו יכולות להיות כוסות מעוצבות, יפות מאוד ואסתטיות. ניתן לקנות כוסות בגדלים שונים וניתן לקנות כוסות בצבעים שונים ואפילו כוסות עם הדפסים שונים.

כאשר אנו מארגנים אירועים רבי משתתפים כמו אירועים רשמיים או מסיבות, אנו צריכים לארגן אותם כך שיהיו יוקרתיים מצד אחד, ומצד שני לא יהיו יקרים מדי. ניתן לחסוך בהוצאות של האירוע/האירוח שלנו בעזרת שימוש בכוסות חד פעמיות. כוסות אלו הן לא רק זולות יותר, הן גם חוסכות לנו את עבודת השטיפה בסוף האירוע. לא נצטרך לשלם לצוות ניקיון שישטוף אותן – כך שהחיסכון עשוי להיות משמעותי מאוד.

כוסות חד פעמיות - איך הן ישדרגו גם את האירוע שלכם?

כוסות חד פעמיות יכולות לשדרג מאוד את איכות האירוע או האירוח שלכם. כאשר אתם מזמינים סטוק כוסות, חשוב להתאים את סוג הכוסות ואת העיצוב שלהן לעיצוב הכללי של האירוע שלכם, או להתאימן ללוגו ולסמלי העסק שלכם. ככל שהצבע של הכוסות יתאים יותר לעיצוב האירוע או העסק שלכם, כך תשדרו יותר יוקרה ואסתטיקה. ניתן לעצב את האירוע באופן יצירתי מאוד על ידי כך שכל הפרטים השונים בו יתאימו אחד לשני. התאמת הפרטים השונים אחד לשני, כמו למשל התאמת העיצוב של הכוסות לעיצוב הצלחות ומפות השולחן או עיצוב הכוסות לפי לוגו החברה, תוכל להפוך את האירוע ליוקרתי יותר וכך לשווק את העסק כגדול ומוצלח יותר.

כוסות ממותגות

כוסות ממותגות יכולות לשפר מאוד את מיתוג העסק שלנו. כך למשל, לכל רשת בתי קפה יש כוסות קפה חד פעמיות עם הלוגו והשם של בית העסק. כאשר אנו רוצים למתג את המסעדה, את בית הקפה, את חברת הקייטרינג, את המשרד, את חברת ההייטק, או כל חברה אחרת, בכדי לשדר יוקרה, אנו יכולים לבחור לעשות זאת על ידי שימוש בכוסות ממותגות שמותאמות אישית לעסק שלנו. כוסות ממותגות עוזרות לזכור את הלוגו של החברה ומהוות אמצעי שיווקי לא פחות מכל פרסום אחר בין אם הפצת הכוסות היא ללקוחות, באירועים עסקיים או בכל אירוע אחר עם לקוחות פוטנציאליים.


בעזרת כוסות חד פעמיות, תוכלו ליהנות מאירוח מוצלח בו האורחים לא רק יוכלו ליהנות משתייה לרוויה אלא גם להינות מעיצוב אסתטי. בנוסף, כאשר מדובר באירוח עסקי, תוכלו לשפר את מיתוג החברה שלכם. אנו נשמח לסייע לכם בכך – כי כוסות חד פעמיות הן המומחיות שלנו.