מתקנים לנייר

תוצאות:

עוגן הזהר משווקת מגוון מתקנים של חברת חוגלה קימברלי לשימוש במקומות ציבוריים ובתעשייה.

בראש ובראשונה מתקנים לסבון או לנייר ניגוב ידיים מגנים עלינו מהעברת מחלות, בין אם מחלות נגיפיות או מחלות עור. לכן, רוב המתקנים היום מתוכננים כן שיופעלו ללא מגע יד אדם. בכל מקום בו אנו נמצאים – מסעדה או בית חולים – אנו יכולים לשטוף ידיים ביסודיות מבלי לגעת במשטחים ולהסתכן בהידבקות.

בתי חולים ובתי אבות

אחד המקומות בהם קיומם של מתקנים לשמירה על היגיינה הוא בגדר עניין של חיים ומוות הוא בית החולים. קצב ההידבקות בבתי חולים הוא מהיר מאוד ועל כך יעידו מקרי החיידק האלים שלא יורדים מהכותרות. הפתרון למניעה ובקרה של מעבר מחלות וחיידקים במסדרונות בתי החולים הוא פשוט: הצבת מתקני חיטוי בחדרי השירותים, חדרי האשפוז והפרוזדורים.

מחקרים חוזרים ונשנים הוכיחו שעל ידית הדלת בחדרי שירותים מצטברת כמות החיידקים הגדולה ביותר. לכן, חשוב להקפיד על שטיפת ידיים יסודית באמצעות מתקן סבון ומתקן לייבוש ידיים, ולהשתמש במגבת נייר לפתיחה וסגירה של הדלת, מבלי לבוא במגע ישיר עם הידית.

הפעולה הקטנה הזו עושה את כל ההבדל בעת ביקור בבתי חולים.

לנוחיותכם, עוגן הזהר משווקת מתקנים מיוחדים לניגוב ידיים ללא מגע יד אדם, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מגנים על עצמכם ועל הסובבים אתכם. 

מתקנים לחדרי שירותים

עוגן הזהר מספקת את כל הפתרונות לחדרי שירותים, ביניהם תוכלו למצוא מתקנים לסבון נוזלי או קצף, מתקנים לנייר טואלט וכמובן שלל מתקנים לנייר ניגוב ידיים. בנוסף, לעוגן הזהר מתקן בישום אוטומטי, שמשחרר מבשם אוויר בפרקי זמן קצובים, לשמירה על ניחוח רענן ונקי.

מתקנים נוספים

עוגן הזהר משווקת מתקנים לכוסות חד פעמיות, לשימוש במשרדים, מטבחים משותפים, בתי חולים ועוד.

אם ברצונכם לרכוש את המתקנים המשוכללים להתקנה בבית העסק שלכם, ניתן לבצע הזמנות דרך האתר, בפקס, בטלפון או במייל.