שקיות גופיה

תוצאות:

איכות השקיות

אנו בעוגן זוהר מאמינים כי איכות המוצרים והשירות הם בעדיפות עליונה. לכן גם השקיות שלנו הן באיכות גבוהה ללא פשרות. אנו מזמינים כל בית עסק שזקוק לשקיות ליהנות אצלנו ממגוון רחב ואיכותי של פתרונות, הכל תחת קורת גג אחת.

כל אחד בוודאי חווה רגע כזה בחייו: בדרככם הביתה מהמכולת, שקית הניילון שבידיכם נקרעת והמצרכים בתוכה נופלים אל הקרקע. התרחיש הזה נפוץ ומתסכל לאין שיעור: שקיות באיכות ירודה נקרעות בקלות, מבלי להבחין במוצרים או במשקלם. ההליכה הקצרה הביתה הופכת למסע תמרון מייאש.

גם שקיות אשפה הפכפכות באותה מידה: עם הוצאתן מסל האשפה נגלה בהן חור שמאיים על התפזרות התכולה. בדרך כלל חור בשקית אשפה מעיד על כך שכל החבילה מלאה שקיות באיכות ירודה, וכולן עתידות להיקרע בזמן זה או אחר. הכנסת השקית הקרועה אל תוך שקית חדשה יוצרת בזבוז של משאבים ומתח מיותר.

כדי לוודא שתמיד תוכלו לסמוך עליהן בביצוע העבודה לשמה נוצרו, עוגן הזהר משווקת מבחר שקיות איכותיות ועמידות.

שקיות ממותגות

פרסום עובד בכל מקום ומשפיע על האנשים בדברים הכי קטנים שבהם הם נתקלים ברחוב. תפיסה זו חלה גם על שקיות ועל כלל המוצרים שלנו ולכן החלטנו לפתוח מחלקת מיתוג אשר תסייע לכם למתג את המוצרים שאתם קונים אצלנו בשם העסק שלכם. חשבו על החשיפה שתקבלו משקית אחת אשר מאות ואלפי אנשים יראו אותה.

הדרך הנסתרת לשווק את העסק שלכם בצורה חכמה ומיוחדת היא באמצעות שקיות ממותגות. שקיות ממותגות הן למעשה פרסום המגיע אל קהל הלקוחות בדרך עקיפה ומהווה פרסום זול ויעיל שניתן להגדיל את המכירות באמצעותו. השקיות מסתובבות ברחבי הארץ ואף ברחבי העולם וכך מאות אלפים נחשפים אליהן. שקיות ממותגות מהוות דרך נוספת למתג את העסק שלכם כעסק מוצלח ומצליח ובעזרתן ניתן להיחשף לכמות גדולה של אנשים.

מחלקת המיתוג של עוגן הזוהר מאפשרת לכם לעצב את השקית כטוב בעיניכם. אנו מספקים שקיות במבחר גדלים, דוגמאות והדפסים, עם לוגו החברה או תמונה רצויה עבור רשתות שיווק גדולות, מסעדות או חנויות שרוצות למתג את עצמן באמצעות שקיות שניתנות ללקוחות עם הקנייה למשל.

שקיות אשפה

אין צורך לפחד מריקון סל האשפה. שקיות האשפה של עוגן הזהר עמידות במיוחד, בעלות נפח רב ואטומות בפני נזילות. הן מגיעות עם שרוך או בלעדיו, בגדלים סטנדרטים או גדולות במיוחד – לאיסוף גזם, למשל.

שקיות אשפה משמשות במוסדות וארגונים אשר בהם יש צורך לזרוק אשפה רבה בנפח גדול במיוחד. שקיות אלו בדרך כלל עשויות מחומרים חזקים כמו למשל פוליאתילן המאפשר להן לשאת משקל רב מבלי להיקרע ולהשאיר אחריהן שובל עם ריח לא נעים. השקיות מגיעות במבחר גדול של צבעים, עם או בלי שרוך, כך שאפשר להבדיל בקלות בין אשפה מסוגים שונים ולמיין אותן אם רוצים לבצע הפרדה של האשפה (אשפה אורגנית, לא אורגנית וכו').

אנו בחברת עוגן הזוהר מספקים שקיות אשפה באופן שוטף לחברות, מפעלים ולעסקים שונים:

  • אספקת מספר גדול של שקיות אשפה ללקוח
  • אפשרות להוסיף כיתוב לשקיות האשפה
  • פתח וגודל לפי דרישה (לדוגמה, גודל שקית ופתח של 80 ס"מ).

תעשיית המזון

עוגן הזהר משווקת שקיות לסגירה הרמטית, לשמירה על טריות מזון לאורך זמן. על ידי שימוש בסגירה הרמטית, התכולה מוגנת מפני נוזלים, התפתחות עובש והצטברות אבק.

בנוסף, לעוגן הזהר מבחר שקיות לסגירה חוזרת, שקיות סנדוויץ' ואפילו שקיות ניילון משולשות להגשת פלאפל.

מערך השיווק וההפצה של עוגן הזהר זמין עבורכם בכל חלקי הארץ, אנו מחכים להזמנות שלהם ולשרת אתכם נאמנה.