מוצרי נייר

מוצרי נייר לא מסתכמים בנייר טואלט או נייר טישו לניגוב האף. מוצרי נייר מקיפים אותנו ועדיפים על פני מוצרים רבים אחרים שאינם מתכלים וגורמים נזק לסביבה. עוגן הזהר משווקת ומפיצה מגוון רחב של מוצרי נייר איכותיים לכל צורך: ניקוי, ספיגה, הגשה ושמירה על היגיינה.

 

מוצרי נייר למטבח

בין אם לניקיון או לבישול, מוצרי נייר במטבח הם חברים נאמנים.

נייר מגבת סופג מתאים לספיחת שמן ונוזלים ממאכלים לאחר טיגון, מגבות מטבח צבעוניות אידיאליות לניקוי כללי של משטחים ונייר אפייה מספק פתרון בטוח לחימום או אפייה בתנור וכן מקל על הניקיון.

 

אירוח והגשה

בין אם לאירוע בבית מלון או להגשת ארוחת צהריים בחדר אוכל גדול – מוצרי הנייר של עוגן הזהר הם שילוב מנצח של אסתטיקה ופרקטיקה. אנו מספקים מבחר מפות בד מסוגים שונים, שיתאימו לכל צורת שולחן, מזנון או פס הגשה. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של מפיות לקישוט ולשימוש בשעת הסעודה. המפיות מגיעות בכל הגדלים ולכל צורך: מפיות קוקטייל, מפיות מודפסות, מפיות מרובעות מהודרות לאירוח ועוד רבות אחרות.

נוסף לאלה, אנו מספקים מוצרים משלימים כמו כיסויי נייר (פלייסמט) למגשים, תחתיות לכוסות ומגבות ידיים נשלפות.

על כל המוצרים הללו ניתן להדפיס לוגו או עיצוב מיוחד שמייצגים את המסעדה או הארגון.

 

מוצרי נייר למסעדות ומאפיות

עוגן הזהר מספקת מוצרי נייר להגשת מזון במסעדות ומאפיות: נייר פרגמנט לסנדוויצ'ים, שקיות פלאפל מאלומיניום לשמירה על חום, שקיות נייר ללחם, שקיות מוארכות לבגט או חצי בגט ושקיות למאפים קטנים.

 

שומרים על הבריאות עם חוגלה קימברלי

עוגן הזהר משווקת ומפיצה את מוצרי הנייר של חברת חוגלה קימברלי, החברה המובילה בישראל לייצור מוצרי צריכה מתכלים. בין מוצריה ניתן למצוא גלילי נייר גדולים במיוחד וסדיני נייר חד פעמיים לכיסוי מיטות אבחון במרפאות. השמירה על ההיגיינה נעשית קלה אף יותר הודות לנייר כיסוי לאסלה (אסלונית) לשירותים ציבוריים במפעלים, בנייני משרדים ובתי חולים.