כפפות לטקס וכפפות נוספות

תוצאות:

קניית כפפות לטקס בכמויות גדולות

קניית כפפות לטקס בכמויות גדולות היא כורח המציאות עבור גופים גדולים ומוסדות. כאן בעוגן הזוהר תמצאו כפפות לטקס באיכות הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. לא כל כפפות הלטקס זהות אחת לשנייה, ולכן חשוב גם שהכפפות יהיו בעלות מפרט טכני זהה או כמה שיותר דומה (יש שוני בין כפפות מסוגים שונים).

חשיבותן של כפפות לטקס

בעבר בדיקה, טיפול, עבודה עם מזיקים ואפילו ניתוח היו מתבצעים בידיים חשופות, אך כאשר הובנו הסיכונים להתפתחות ולהפצת מחלות ללא חיטוי מתאים וללא חציצה סטרילית וכי חיידקים משגשגים ומופצים בין האנשים, שינויים רבים נכנסו בתחום.

בתקופה המודרנית השימוש בכפפות לטקס נמצא בעליה מתמדת, הנוחות והבטיחות שהן מספקות הפכו אותן פופולריות במגוון תחומים, בהם רוצים להדגיש את חשיבות ההגיינה וניתן לראות שימוש בכפפות אצל רופאים, וטרינרים, קוסמטיקאיות, מספרות, ואפילו בכל המקומות בהם מכינים מזון.

כפפות לטקס צברו פופולריות במקומות עבודה רבים שבהם חשוב לשמור על הגיינה או שצריך להגן בהם על הידיים מפני חומרים מזיקים שונים, אך השימוש בהן הוא לא קטן בהרבה בסביבת הבית וזו תהיה הנחה נכונה להסיק שגם אצלכם  יש לפחות חבילה אחת של כפפות לטקס בבית כרגע.

הן שימושיות מאוד כשאנחנו לא רוצים ללכלך את הידיים שלנו בעבודות שונות, מונעות מריחות של ירקות או חומרי ניקוי להישאר לנו על הידיים ואפילו מגינות עליהן אם אנחנו נוגעים בחומרים שעלולים לפגוע בעור או להיפצע במהלך חיתוך עם סכין.

קשה להאמין שמוצר כל כך זניח ולא "זוהר" הוא עד כדי כך שימושי ומשפר את איכות החיים שלנו ואפילו מגן עלינו באיזה שהוא מובן. מבין כל ההמצאות המשמעותיות לא סביר שנחשוב על כפפות לטקס כעל אחת מההמצאות המובילות, אבל זוהי בהחלט אחת ההמצאות המועילות ביותר במאה האחרונה.

קצת על לטקס

לטקס הוא למעשה גומי טבעי המופק ממקור צמחי, לרוב מעץ הקויצ'וק הגדל באיזור מלזיה.

השימוש בו נפוץ בזכות תכונותיו הרבות, הוא רך, גמיש, אנטיספטי (מחטא) ואנטיבקטריאלי. העיבוד שלו פשוט ועלותו הפקתו נמוכה. למרות היתרונות הרבים של החומר, אנשים רבים אלרגיים אליו ברמות שונות של רגישות שעלולות להתבטא בתופעות פיזיות, במקרים הקלים עלולים להופיע גרד ואדמומיות ובמקרים החמורים להגיע עד למצב של קוצר נשימה ואיבוד הכרה. במידה וידוע לכם כי אתם רגישים ללטקס מומלץ תמיד להסתובב אתכם עם זוג כפפות מחומר אחר, כך שבמידה ותגיעו לבית חולים או תזדקקו לטיפול רפואי לא תצטרכו לסמוך על זמינות הציוד הרפואי מכיוון שברוב שירותי הרפואה השונים השימוש הוא בעיקר בכפפות לטקס במהלך הבדיקות או הטיפול.