שקיות ממותגות

שקיות ממותגות הן שקיות שעליהן מוטבע שם העסק ופרטים נוספים. הניסיון מראה כי הקהל הישראלי שומר על השקיות שלו ומבצע בהן שימוש חוזר, בשל טעמי חיסכון ומודעות לשמירה על הסביבה. לשקית ממותגת יש כמה יתרונות מרכזיים:

  • חוויית שימוש – לאחר ששילם ממיטב כספו, מעדיף הקונה כי יניחו את הקניה בשקית איכותית וממותגת המעידה כי ביצע רכישה במקום טוב. קונים שרואים כי מניחים את הקניה שלהם בשקית ממותגת, מסיקים כי מדובר בבית מסחר מבוסס ואיכותי.
  • פרסום מהלך בעת הרכישה – לאחר הרכישה מסתובב הקונה בקניון או ברחוב. אף אם לא מחליפים עמו מילה, הרי שאנשים רואים את שם בית העסק מתנוסס על השקית. זוהי חשיפה מעולה שמקדמת את שיווק העסק במרחב הציבורי.
  • פרסום מהלך בעתיד – לאחר שהגיע הקונה לביתו ומוציא את התכולה מהשקית, הוא יכול לעשות בה שימוש בעתיד לצרכים אחרים. כיום עולה המודעות לשימוש חוזר של שקיות על פני השלכתן לאשפה ולכן אנשים נוטים לשמור שקיות איכותיות ולהשתמש בהן שוב. בדרך זו השקית הממותגת היא פרסום מהלך לא רק ביום הרכישה עצמו, אלה למשך שבועות ואף חודשים רבים.

שקית ממותגת - טנדורי


על מה כדאי לשים דגש בעת הזמנת שקית ממותגת?

יש לדאוג שסוג השקית מתאים להכלת המוצרים הנרכשים בעסק, לבל יקרעו הידיות או תיקרע השקית. כדאי לתכנן מראש את העיצוב של השקית ולחשוב כיצד היא תיראה מלאה במצרכים או בבגדים, כדי שהכיתוב יהיה קריא גם כשהשקית מלאה.

מבחינה עיצובית, על לוגו החברה שלכם להיות מוטמע במקום בולט וברור, כדי שהעוברים ושבים יוכלו להבין היכן התבצעה הרכישה. נוסף על כך, מומלץ להוסיף לשקית גם פרטי התקשרות, כגון טלפון, אתר אינטרנט וכתובת החנות. בדרך זו אפשר לראות בבירור את פרטי העסק שלכם ולהבין כיצד להגיע אליכם.

אנו מקפידים על הטמעה איכותית של פרטי העסק שלכם בשקיות הממותגות כך שהצבע, העיצוב וכל הפרטים יהיו ברורים לעין.

כמו כן, מוצרים נוספים מבית עוגן הזוהר ניתנים למיתוג לטובת הלקוחות שלנו - כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, כלי בית ועוד רבים. צרו עימנו קשר ונשמח ללוות אתכם בתהליך המיתוג כך שיותאם בדיוק עבורכם.

        

שקית ממותגת - tarantino

ייתכן ויעניין אתכם גם:

מבחר שקיות ומוצרי ניילון

פתרונות יעילים למיתוג רשתות/חברות/עסקים

איך ליצור מיתוג לעסקים ומוסדות בעזרת כלים חד פעמיים

פתרונות מקיפים לעסקים ולמוסדות