שירות לקוחות

שירות לקוחות יעיל, אמין וזמין הוא נר לרגליה של עוגן הזהר. מאז הקמת החברה בשנת 1983, הקפדנו על הענקת שירות מסור וקשוב ללקוחותינו וייעול מתמיד של מערך השיווק וההפצה. הוותק והניסיון שרכשנו בתחום השירותים הלוגיסטיים ממצבים את עוגן הזהר כיום כספקית אמינה וזריזה של מוצרי איכות. 

זמינות

לעוגן הזהר סוכנים בתפוצה ארצית שזמינים לקבל הזמנות, להמליץ על מוצרים חדשים או מבצעים ולהוות החוליה המקשרת בין בעל העסק לבין המחסנים. הזמנות שמתקבלות נענות בדרך כלל בתוך 48 שעות מרגע ההזמנה.

מלאי

יש עם מי לדבר: עוגן הזהר עובדת בשיתוף פעולה עם החברות החזקות והאיכותיות בשוק, ביניהן זוהר דליה, חוגלה קימברלי, סנו ואבדת. המוצרים מיוצרים כחול-לבן, לכן המלאי מתחדש במהירות. כך תוכלו להיות בטוחים שלא יחסרו לכם המוצרים הנחוצים לכם ביותר.

לנוחותכם, המרכז הלוגיסטי והחנות פתוחים לקהל הלקוחות הרחב באזור התעשייה הצפוני בקיסריה.

תפוצה

לעוגן הזהר מערך משאיות ומסחריות בתפוצה אדירה מאזור הקריות בצפון ועד באר שבע בדרום. אנו מגיעים לכל מקום אליו אנו נקראים, וממשיכים לבסס את מעמדנו בתור החברה האמינה בישראל לשיווק והפצת מוצרי ניקיון, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר ועוד.

בקרת איכות

אנו עורכים בקרות איכות קפדניות תקופתיות, כדי להבטיח אספקה של המוצרים האיכותיים ביותר בלבד, תוצרת כחול-לבן. כמו כן, אנו גמישים בכל הנוגע להחזרות או החלפות (בכפוף לחוק).

שירות לקוחות

ניתן לקבל מענה אנושי בכל שאלה ובקשה. הזמנת המוצרים יכולה להתבצע באמצעות האתר (מותנה בהרשמה), בפקס, במייל או בטלפון.

צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נדאג לספק לכם את קשת המוצרים המתאימה לכם ביותר, באיכות ובאחריות.