מפעלים

בין אם אתם מנהלים קו ייצור לתעשיית המזון או מפעל היי-טק מתקדם, עוגן הזהר מספקת מבחר מוצרים לתחזוקה שוטפת וניקיון המתקנים לשימוש בין כתלי המפעל.

ציוד לחדרים נקיים

חדרים נקיים נחוצים במפעלי היי-טק, בתעשיית האלקטרוניקה, במעבדות ובמפעלים לייצור תרופות. נדרשת בהם רמת ניקיון גבוהה ביותר, שנמדדת במספר החלקיקים למטר מעוקב. הם נבדלים מחדרים אחרים הודות לרמות הטמפרטורה, הלחות ולחץ האוויר ומותקנות בהם מערכות מיוחדות לניטור המשתנים הללו. הודות לכל הגורמים האלה, מתקיימים בחדרים נקיים התנאים הדרושים להרכבת שבבים, לוחות אם, מכשור אופטי, הדבקות זכוכית ועוד.

מאחר שמדובר במכשור רגיש מאוד, ברמת עיבוד גבוהה, חשיפה לגרגרי אבק יכולה לפגום בתהליך הייצור. בשנים האחרונות ישנה העדפה לשימוש ברובוטים בחדרים נקיים, אך במקרים בהם בני אדם נדרשים להיכנס אל המרחב, יש להקפיד על מניעת זיהום השטח.

עוגן הזהר משווקת את אמצעי המיגון הדרושים להקפדה על ניקיון מרבי במפעלים: סינרים, כפפות ייעודיות וכובעים למעבדות. המוצרים מיוצרים באיכות גבוהה ומדויקת, תוך בקרת איכות קפדנית, כדי להבטיח המשך קיום התנאים הדרושים לחדרים הנקיים.

מוצרים נוספים למפעלים

מפעלים מאגדים בתוכם שטחים שונים לרווחת העובדים: שירותים, מטבחון, חדר או פינת אוכל וכו'. במסגרת השירות המיוחד שניתן לתחזוקת חדרים נקיים, ניתן להזמין גם את כל המוצרים הנלווים לתחזוקה השוטפת של החיים במפעל: מגוון חומרי ניקוי למטבחים, משטחים ורצפות; כוסות חד-פעמיות למטבח ומתקני סבון, נייר ניגוב ידיים ונייר טואלט לשימוש בחדרי שירותים. כמו כן, ניתן להזמין מתקנים ייעודיים לשמירה על היגיינת הידיים בחלקים השונים של המפעל – חשוב במיוחד בתעשיית המזון והתרופות.