טיפים לבחירת כלים חד פעמיים ליום הולדת

אם אתם רוצים לשדרג את מסיבת יום ההולדת שאתם מארגנים, עם בחירה נכונה של כלים שחד פעמיים מעוצבים תוכלו לעשות זאת. הנה כמה טיפים שיהפכו את יום ההולדת לבלתי נשכח.

ארגון יום הולדת בימינו הוא פרויקט מורכב והיום הדרישות של ילדים רבות בעיקר כשהם רואים מסיבות ימי הולדת של חברים שלהם ולא מוכנים להתפשר על פחות. ארגון יום ההולדת כולל לא מעט משימות שצריך לעמוד בהן, משימות כמו תכנון התפריט והכנת האוכל, קישוט החצר או הבית, בחירת מפעיל שיעשה את האירוע למעניין ועוד לא מעט מטלות אחרות. קניית כלים חד פעמיים ליום הולדת היא מטלה שלעיתים נשארת לסוף, ולא פעם היא מתבצעת זמן קצר לפני המסיבה מה שלא מותיר זמן לבחור כמו שצריך.

כלים חד פעמיים ליום הולדת פעם והיום

בעבר, בחירת כלים חד פעמיים ליום הולדת הייתה עניין פשוט. היו את הכלים הלבנים והחסכוניים או מקסימום עוד כמה צבעים לבחור מהם, וההורים לא היו צריכים לשבור את הראש. היום יש כבר כלים חד פעמיים מעוצבים, כלים מנייר או מפלסטיק, מענפי דקל או מבמבוק, כלים במגוון צבעים, גדלים וטקסטורות. אם פעם התדמית של הכלים החד פעמיים הייתה של חתיכות פלסטיק חסרות חן, הרי שהיום המצב שונה לגמרי, היום יש כלים יפים ומכובדים שלא היו מביישים כלים רב פעמיים. עולם החד פעמי הוא עולם עצום, עולם של מפות יפות, מפיות עם צבעים ואפקטים שונים, צנצנות מיוחדות, צלחות, כוסות, סכינים ומזלגות יפיפיים ומה לא...

טיפים מועילים לבחירת כלים חד פעמיים לאירוע

  • גילאי המוזמנים – בחירה של כלים שמתאימים למסיבות יום הולדת צריכה להיות קודם כל בהתאם לגילאי המוזמנים. אם מדובר על ילדים אפשר לבחור בצבעים שונים משמחים, צבעים עליזים שיכולים להיות גם בערבוב. לעומת זאת אם מדובר על מוזמנים מבוגרים יותר כדאי לבחור בסטים מרשימים ומעוצבים, כאלו שיתאימו לאירוע רגוע יותר.
  • איכות הכלים – כלים חד פעמיים מעוצבים יכולים להיות באיכותיות שונות, והאיכות נקבעת בדרך כלל בהתאם לרמת הקשיחות שלהם. יש כלים מעוצבים שמיועדים למסיבות יום הולדת שהינם חד פעמיים רמת הקשיחות שלהם היא כזו שניתן לעשות בהם שימוש חוזר ואפילו כמה פעמים.
  • פונקציונאליות – יש סוגים רבים של כלים חד פעמיים, כלים בגדלים שונים ובצורות שונות, כוסות מחומרים שונים, אובלים מסוגים שונים ורבים אחרים. חשוב לתת את הדעת לפונקציונאליות, מה שאומר כלים שמתאימים לגודל השולחן וניתן יהיה לאכול בהם בנוחות וברווחה, כלים שמתאימים לאוכל המוגש – לדוגמא, לא לשכוח קעריות במידה ומתכננים להגיש מרק במהלך האירוע...
  • מחיר – טווח המחירים של כלים מעוצבים לשימוש חד פעמי הוא רחב. יש כפי שציינו איכויות שונות, צורות וצבעים והכל בסופו של דבר הוא עניין של תקציב. ארגון יום הולדת הוא פרויקט לא פשוט במידה ורוצים שהוא יהיה הצלחה גדולה ויש אם כן לא מעט דברים שצריך לדאוג להם, אך חשוב להשאיר תקציב מספיק לכלים החד פעמיים שיהיו באירוע בכדי שהוא יהיה מרשים ויפה.

דוגמא לעיצוב שולחן באמצעות כלים חד פעמיים

יש שלל דוגמאות לאפשרויות לעיצוב שולחן מרהיב ליום ההולדת והנה אחת מהן. אם אתם רוצים לשלב טקסטורות, צורות וצבעים אתם יכולים לפרוש מפה פרחונית, להניח עליה 2-3 פלייסמנטים בצבעים שונים, ועליהם צלחות חד פעמיות מרובעות בצבע צהוב, יחד עם מפיות ירוקות וסכו"ם חד פעמי בצבע תכלת. 

כלים חד פעמיים ביום הולדת הם אם כן מרכיב חשוב והאפשרויות היום רבות. חשוב להקדיש תשומת לב ותקציב לבחירת הכלים בכדי שהם יתאימו לסוג האירוע, לגילאי המוזמנים וכמובן לאוכל שיוגש באירוע. 

 אולי יעניין אתכם גם:

רעיונות יצירתיים לעיצוב שולחן יום הולדת >>