בתי מלון

בניגוד לבתי עסק אחרים בהם הצרכן מבקר מדי תקופה בהתאם לצרכיו ובאופן קצוב בזמן – עבור מרבית האנשים, השימוש בבתי מלון איננו תדיר ולכן התחרות על ליבם גבוהה במיוחד.

מתוקף היותם תחליפים זמניים לנוחות המוכרת של הבית, על בתי המלון מוטלת משימה מורכבת במיוחד: אספקת כל הכלים הנחוצים לבאים בשעריהם, כדי להנעים זמנם במסגרת התקציב.

המשימה לא פשוטה, וישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. בדיוק לשם כך עוגן הזהר משווקת סל רחב של מוצרים לשימושו של צוות העובדים בבית המלון והמבקרים.

חומרי ניקיון לבתי מלון

לעוגן הזהר מבחר עצום של חומרי ניקוי ועזרים לניקוי, כולם מיוצרים כחול-לבן באיכות הכי גבוהה מתוצרת זהר דליה או סנו. מבין כל המוצרים, ישנם כמה חומרי ניקיון בולטים וייעודים לבתי מלון.

בבתי מלון מצטברת כמות גדולה מאוד של כביסה – מצעים, מפות שולחן, מגבות וסינרים. כדי לוודא שגם כתמי האוכל הקשים ביותר ינוקו, מבלי לפגוע במרקם או רכות הבדים, ניתן לבחור מבין חומרי ניקיון שונים לכביסה, במכונה או ביד.

ניתן להזמין נוזל מיוחד לניקוי שטיחים, נוזל ייעודי לניקוי רצפת פרקט וחומר לניקוי והברקת רהיטים, כדי לשמור על חיי הרהיטים לאורך זמן ולשמור על תחזוקת החדרים.

גם חדרי השירותים בחדרים זוכים לתשומת לב מיוחדת. עוגן הזהר משווקת את כל התכשירים הנחוצים לשעת רחצה: שמפו וסבון לגוף, שמפו לכל סוגי השיער השונים, מרכך לכל סוגי השיער השונים, שילובים של שמפו ומרכך (שניים באחד), סבון מוצק קטן ארוז וקרם ידיים ריחני.

עזרים לבתי מלון

לא די בניקיון בלבד ליצירת אווירה מזמינה. הכנסת האורחים בבית מלון תלויה במידה רבה גם בפרטים הקטנים, המפנקים, שיוצרים אווירה אישית.

מבין העזרים שעוגן הזהר משווקת ניתן למצוא מחצלות כניסה בגדלים שונים, לשימוש בפנים ובחוץ; סלסילות קש בכל הגדלים להגשת פירות בחדר האוכל או לאחסון סבונים וקרמים בחדרי שירותים; פוטפורי ריחני לבישום ולתחושת רוגע; נורות מכל הסוגים לתחזוקה שוטפת של המתקנים בבית המלון ומבשם ארונות להקפדה על פנייה אישית ללקוח בחדרו.