עגלת קניות
רוקן סל קניות

סל הקניות

שאלות או הערות

סה"כ 0 ₪
מוצרכמותמחיר

חומרי ניקוי אקולוגיים

מבריק חלונות אקולוגי

10.51 ₪
1
אשר

מסיר שומנית אקולוגי

15.07 ₪
1
אשר

מרכך כביסה לבן אקולוגי 2 ליטר

21.02 ₪
1
אשר

נוזל כביסה אקולוגי

24.59 ₪
1
אשר

נוזל רצפות אקולוגי 2 ליטר

16.95 ₪
1
אשר

נוזל רצפות אקולוגי סגול

16.95 ₪
1
אשר

ניקוי כללי אקולוגי 600 סמ"ק

12.29 ₪
1
אשר

"מטלות הבית, כשהן מבוצעות כהלכה, יכולות להרוג אותך"
                                                         – ארמה בומבק, סופרת

נהוג לחשוב על חומרי ניקוי וחיטוי כמגנים עלינו מפני חיידקים ומחלות, אך מוצרי ניקוי שמשמידים חיידקים יכולים לגרום יותר נזק מתועלת. ישנם הבדלים מעטים וזניחים בלבד בין מוצרי ניקוי אקולוגיים לבין מוצרים כימיים במבחן התוצאה. השפעתם השלילית על איכות הסביבה, לעומת זאת, מדגימה היטב את ההבדליים המוסריים והאחראיים ביניהם. מוצרי כימיים אינם מבחינים בין חיידק מזהם לבין אדם שעושה את עבודתו, לכן בני אדם - בדומה לחיידקים - יכולים להיפגע משימוש בחומרי ניקוי קונבנציונאליים.

הדבר נכון לגבי כל חומרי הניקוי שאנו באים עימם במגע: אבקות ומרככי כביסה, נוזל חיטוי לאסלה, מסיר כתמי סבון מברזים ומשטחים וכמובן אקונומיקה.

חומרי הניקוי התעשייתיים פולטים אדים וחלקיקים שנותרים בשטח זמן רב אחרי שנעשה בהם שימוש. הם נספגים בקירות הבית או המשרד, נדבקים אל הבגדים שלנו ומחלישים את המערכת החיסונית. השימוש במוצרים יכול לפגוע בילדים ובתינוקות שבאים במגע עם הרצפה ותגובות אלרגיות כמו פריחות בעור יכולות להופיע אחרי שימוש במרככי כביסה אגרסיביים ומגרים. גם תופעות לוואי שכיחות יותר כמו כאבי ראש וסחרחורות מופיעות תדיר בעקבות שימוש בחומרי ניקוי כימיים.

את השפעות חומרי הניקוי ניתן לראות גם בסביבת הבית: שטיפת רצפה עם חומר ניקוי אגרסיבי פוגעת בצמחים בגינה או בחצר אם מנקזים את המים מחוץ לדלת הכניסה. הצמחים נפגעים מהחומר הפעיל הרעיל וקמלים. בשימוש תכוף ללא אמצעי דילול מתאימים, האדמה נפגעת בצורה בלתי הפיכה ולא ניתנת לעיבוד.

גם שטיפת חומרי הניקוי בכיור או באסלה מובילה לחלחול מים מזוהמים באדמה, שסופם בזיהום מי תהום.

חומרי ניקוי אקולוגיים של סאסא-טק

עוגן הזהר מציעה אלטרנטיבה בטוחה ואפקטיבית לניקיון הבית והמשרד: חומרי ניקוי אקולוגיים למטבח, לניקוי כללי ולכביסה מתוצרת סאסא-טק. החברה מתגאה בקו מוצרים רחב של חומרי ניקוי אקולוגיים, מחומרים לא-רעילים שמתפרקים בסביבה ואינם מזהמים את מקורות המים, החי או הצומח.

חומרי ניקוי אקולוגיים פריקים ביולוגית, אינם נופלים ברמתם מחומרי ניקוי אחרים, וניתן להשתמש בהם בבטחה בקרבת ילדים ופעוטות. חומרי הניקוי משווקים באריזות חכמות שניתן למחזר, ובכך מקטינים את כמות האשפה, לניקיון אפקטיבי וידידותי לסביבה.

כניסה
צרו איתנו קשר
ajaxSpinner