עגלת קניות
רוקן סל קניות

סל הקניות

שאלות או הערות

סה"כ 0 ₪
מוצרכמותמחיר

מדיח כלים תעשייתי

במקומות בהם מצטברים כלים מלוכלכים רבים יש צורך בפתרונות שטיפה מתקדמים ומהירים. בין אם אתם מנהלים מסעדה, בעלי אולם אירועים או מפעילים חדר אוכל גדול בקיבוץ, בית חולים או בית מלון – הדרך היעילה ביותר לשמור על תחזוקתם השוטפת של המתקנים היא על-ידי שימוש במדיח כלים תעשייתי. יתרונותיו של מדיח כלים כזה ברורים:

חסכון בכוח אדם

מדיח כלים תעשייתי לא יוצא להפסקות. הדחת הכלים מתבצעת במהירות וביעילות, כדי שכמות גדולה של כלים תהיה מוכנה להגשה הבאה בתוך זמן קצר. כמו כן, המדיח נכון להתמודד מול כל סוגי הכלים – החל מסכו"ם שברירי דרך סירים גדולים וכלה בחלקים השונים של מסחטות מיצים.

מדיחי כלים תעשייתיים נרתמים לשמירה על הסביבה

מדיחי כלים תעשייתיים חדישים מתוכננים כך שינצלו את המשאבים העומדים לרשותם בצורה החסכונית והאפקטיבית ביותר. ניצול המים והחשמל מתבצע בצורה חכמה בלי בזבוזים, ואלה בסופו של דבר יוצרים חסכון בהוצאות שוטפות.

איכות ללא תחרות – מדיח כלים שדואג במקומכם

התקנים המחמירים בתחום תברואת המזון לא משאירים מקום לטעויות. סביבה שאיננה נקייה ואסתטית יכולה לגזול מבעל עסק את הרישיון שלו, לכן הקפדה על הפרטים הקטנים היא קריטית. מדיח תעשייתי מנקה ביסודיות ומייעל את מטלת הניקיון היומיומית – אין הצטברות של ערימות כלים מלוכלכים וזמן הניקיון הכולל במטבח מתקצר פלאים. מדיחי כלים תעשייתיים הם ערובה לייעול זמנים, כדי שתוכלו להתפנות לדברים החשובים באמת להצלחת העסק שלכם.

עוגן הזהר משווקת מדיח כלים תעשייתי מתוצרת זהר דליה. המדיח אמין במיוחד, תוצרת כחול-לבן ואין שני לו בשוק כיום. לרשותכם שתי אפשרויות בדרך לייעול המטבח שלכם:

כניסה
צרו איתנו קשר
ajaxSpinner